Zajeliśmy prestiżowe miejsce w konkursie na najlepszy projekt graficzny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym innowacyjnym pomysłem na prezent – „Twoja Trybuna”. Przygotujemy, wydrukujemy i oprawimy pierwszą stronę dziennika „Trybuna Ludu” z oryginalnymi treściami z wybranego dnia (z okresu 16.12.1948 – 28.01.1990) wraz ze spersonalizowanym nagłówkiem, zawierającym imię osoby, dla której przewidziany będzie prezent. Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia zdjęcia jubilata wraz z dedykacją lub życzeniami.

 

Dla kogo ten Prezent?

To wspaniały prezent dla Ciebie lub Twoich najbliższych, czyli rodziny, przyjaciół
i znajomych. Zapewnimy Państwu wspaniałą reprodukcję pierwszej strony „Trybuny Ludu”
z wybranego dnia, z okresu 16.12.1948 roku do 28.01.1990 roku. To reprodukcje  z czasów PRL-u, kiedy ta gazeta codzienna uzyskiwała największe nakłady w całej Polsce.

Ten Prezent posłuży jako niepowtarzalna pamiątka, niespodzianka oraz doskonale sprawdzi sie jako świetny pomysł na żart. Poruszy strefę emocjonalną każdego odbiorcy i będzie stanowić ciekawy element zabawy z historią czasów PRL-u.

 

„Cofnij się w Czasie” 🙂

Prezent ten pozwoli cofnąć się w czasie do dnia narodzin, ślubu, pierwszego dnia w szkole, matury, bądź też każdego innego dnia, który odgrywa lub odgrywał ważne znaczenie
w życiu.

Poprzez ten prezent obdarowani nim dowiedzą się, co wydarzyło się w Polsce i na Świecie w wybranym, ważnym dla niech dniu. Gazeta „Trybuna Ludu” pozwoli im poznać ciekawe wiadomości sprzed lat, które są nostalgiczne, kontrowersyjne, ale i z humorem.

 

Co zapewni ten wyjątkowy Prezent?

Dzięki nam otrzymają Państwo spersonalizowaną, pierwszą stronę gazety „Trybuna Ludu” z wybranego przez siebie dnia. To prezent, który wyróżnia się wśród natłoku standardowych upominków. My sprawimy, że Państwa najbliżsi otrzymają coś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Nasz produkt posiada osobiste znaczenie. Stanie się sentymentalną pamiątką i sprawdzi się jako idealny prezent w celu uczczenia oraz upamiętnienia czyjegoś ważnego dnia z życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.